Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sa “vuan” Georgina! Bukuroshja zbulon çfarë bën në ballkonin e shtëpisë (FOTO)

Sa “vuan” Georgina! Bukuroshja zbulon çfarë bën

E dashura bukuroshe e Crisyiano Ronaldos po merr gjithë vëmendjen e mediave për shkak të formave të mrekullueshme trupore.

Ajo po stërvitet fort dhe çdo ditë ndan me ndjekësit frytet e punës së palodhur në palestër. Së fundmi ajo ka publikuar disa pamje në Instagramin e saj, ku tregon momente gjatë stërvitjes.

Nga ana tjetër Ronaldo ka bërë shpenzime marramendëse së fundmi, duke blerë një super jaht luksoz dhe Bugatti-n e personalizuar.

Luksin dhe komoditetin e jahtit po e shijon e gjithë familja e portugezit, teksa partnerja Georgina Rodriguez është spikatur me bikini, që tregon më së miri rezultatet e saj në palestër.

Sa “vuan” Georgina! Bukuroshja zbulon çfarë bën

Sa “vuan” Georgina! Bukuroshja zbulon çfarë bën

Sa “vuan” Georgina! Bukuroshja zbulon çfarë bën

Sa “vuan” Georgina! Bukuroshja zbulon çfarë bën

Sa “vuan” Georgina! Bukuroshja zbulon çfarë bën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore