Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ronaldo shijon rrezet e diellit, e dashura seksi bën të papriturën për fansat (FOTO)

Ronaldo shijon rrezet e diellit, e dashura seksi bën të

Cristiano Ronaldo po shijon fundjavën. Ylli i futbollit ndau një fotografi me ndjekësit e tij në Instagram, teksa shihej i shtrirë veshur me një palë pantallona të shkurtra të zeza dhe të arta, duke treguar fizikun e tij të formësuar.

Ai po shijonte rrezet e diellit, ndërsa fokusi i fotografisë ishte te gjymtyrët muskulore të tij. Ai aktualisht është duke shijuar një pushim në Portofino me partneren e tij Georgina Rodriguez, e cila gjithashtu ndau me ndjekësit e saj imazhe nga pushimet.

Bukuroshja, 26 vjeçare, i la pak vend imagjinatës, ndërsa pozoi në pishinën e saj me rroba banje.

Georgina dukej e pabesueshme ndërsa tregonte linjat e saj atraktive trupore, teksa merrte rreze dielli.

Ronaldo shijon rrezet e diellit, e dashura seksi bën të

Ronaldo shijon rrezet e diellit, e dashura seksi bën të

Ronaldo shijon rrezet e diellit, e dashura seksi bën të

Ronaldo shijon rrezet e diellit, e dashura seksi bën të

Ronaldo shijon rrezet e diellit, e dashura seksi bën të

Ronaldo shijon rrezet e diellit, e dashura seksi bën të

Ronaldo shijon rrezet e diellit, e dashura seksi bën të

Ronaldo shijon rrezet e diellit, e dashura seksi bën të

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore