Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Genta Ismaili në momente intime me të dashurin turk në pishinë (FOTO)

Genta Ismaili në momente intime me të dashurin turk në

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismaili dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta, po shijojnë së bashku disa ditë të mira pushimi.

Ata kanë zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar pushimet së bashku, teksa shumë nga momentet e ëmbla së bashku, nuk hezitojnë që t’i ndajnë edhe me ndjekësit e tyre.

Së fundmi, çifti kanë publikuar një video të përbashkët në rrjetin social Instagram, ku shfaqen mjaft të lumtur me njëri-tjetrin.

“Udhëtojmë së bashku me dashurinë time”, ka shkruar Huseyin në mbishkrimin e videos së ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.

Genta ndërkohë duket se po shijon periudhën më të bukur pranë më të dashurit në saj, teksa ka qenë më pak aktive në muzikës pas fokusimit në jetën private.

Genta Ismaili në momente intime me të dashurin turk në

Genta Ismaili në momente intime me të dashurin turk në

Genta Ismaili në momente intime me të dashurin turk në

Genta Ismaili në momente intime me të dashurin turk në

Genta Ismaili në momente intime me të dashurin turk në

Genta Ismaili në momente intime me të dashurin turk në

Genta Ismaili në momente intime me të dashurin turk në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore