Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

'Futu i zhveshur ose mos e bëj fare'/ Këngëtari i njohur tregon kërkesën e pazakontë të bashkëshortes

'Futu i zhveshur ose mos e bëj fare'/ Këngëtari i

Erik Lloshi i ftuar në “Abc”, duke folur për klipin e ri, tregoi se një nga skenat e tij e ka sugjeruar vetë bashkëshortja që ai të futej i zhveshur në vaskë.

“Romina tha futu i zhveshur se aty ishte. Ose bëje tamam, ose mos e bëj fare”, tregoi Eriku.

Eriku foli edhe për dëshirën për t’u bërë baba dhe presionin nga familja dhe shoqëria.

“Nga daja, tezja, xhaja, halla, nga të gjithë. Ka fillu dhe shoqëria tani. Për momentin asgjë, dhe janë punët e Zotit. Patjetër që dëshira ime që të bëhem baba është shumë e madhe”, tha Erik Lloshi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore