Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Futbollistja shqiptare "torturon" pushuesit, i tregon të gjitha në plazh: Doja të...(FOTOT)

Futbollistja shqiptare "torturon" pushuesit, i tregon të gjitha

Futbollistja e kombëtares shqiptare të futbollit për femra, Uendi Muja, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Ajo nuk është vetëm e spikatur për talentin e saj në futboll, pasi ka treguar se dinë të bëj mire edhe në modeling.

Fotot e Uendit kanë shërbyer jo pak herë si suplemente për mediat rozë. Një ndër fotot e fundit të saj, ka ngritur dhe më shumë temperaturat në këto ditë të nxehta vere. Futbollistja shihet teksa pozon topless në një plazh të Francës, vend në të cilin është duke zhvilluar karrierën si futbolliste. E pyetur nga Bieta në lidhje me foton sensuale, 21-vjeçarja tha se fokusi ishte të bënte foto provokuese, për të treguar që dëshira e saj e hershme modelingu, mbetet ende një prioritet për të.

Futbollistja shqiptare "torturon" pushuesit, i tregon të gjitha Futbollistja shqiptare "torturon" pushuesit, i tregon të gjitha Futbollistja shqiptare "torturon" pushuesit, i tregon të gjitha Futbollistja shqiptare "torturon" pushuesit, i tregon të gjitha Futbollistja shqiptare "torturon" pushuesit, i tregon të gjitha

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore