Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fustani shumë i hapur i tregon më shumë seç duhet, provokon Morena: Të njëjtat buzë që më puthin...

Fustani shumë i hapur i tregon më shumë seç duhet,

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, nuk di të ndalet kur është fjala për poza provokuese.

Një ditë më parë, ajo i ka vënë "flakën" rrjetit teksa ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të zi, të çarë nga mbrapa.

Morena ka pozuar para pasqyrës dhe ka vënë në plan të parë të pasmet e saj bombastike duke ekspozuar tangat e zeza.

“Të njëjtat buzë që flasin për mua janë ato që më puthin b***ën,”– shkroi Morena Taraku në përshkrimin e fotos së nxehtë.

Këngëtarja çmendi ndjekësit me imazhin hot dhe dukej mjaft joshëse.

Fustani shumë i hapur i tregon më shumë seç duhet,

Fustani shumë i hapur i tregon më shumë seç duhet,

Fustani shumë i hapur i tregon më shumë seç duhet,

Fustani shumë i hapur i tregon më shumë seç duhet,

Fustani shumë i hapur i tregon më shumë seç duhet,

Fustani shumë i hapur i tregon më shumë seç duhet,

Fustani shumë i hapur i tregon më shumë seç duhet,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore