Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Furgoni që lëviznin iu shkrumbua nga flakët, Ermal Mamaqi flet për incidentin gjatë rrugës (VIDEO)

Furgoni që lëviznin iu shkrumbua nga flakët, Ermal Mamaqi flet

Ishin nisur për t’u argëtuar dhe për të kaluar kohë të bukur mes miqsh, por udhëtimi për pak sa nuk u kthye në një tragjedi.

Ngjarja e frikshme i ka ndodhur shkrimtares Mirela Sula, Ermal Mamaqit dhe disa të tjerëve të cilit ishin nisur në një udhëtim drejt Tropojës.

Përmes një postimi në Instagram, Ermali njofton se askush nuk është lënduar, ndërkohë që përcjell pamjet e furgonit, të përfshirë në flakë. Brenda disa minutash, aty mbërritën zjarrëfikësit për të parandaluar zjarrin të mos digjte pyjet përreth.

“Miq, për shkak të disa lajmeve që janë përhapur…Ju njoftoj që jemi të gjithë mirë. Ishim kaq shumë njerëz me energji pozitive sa shpërtheu furgoni. Jemi rrugës për Tropojë. Gëzuar Bajramin," shkruan Mamaqi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ju njoftoj që jemi të gjithë mirë. Ishim kaq shumë njerëz me energji pozitive sa shpërtheu furgoni. ? jemi rrugës për Tropojë. Gëzuar Bajramin.?

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore