Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ftesë në 5/ U puthën plot 2 minuta në “Përputhen”, Arbi dhe Laura guxojnë sërish

Ftesë në 5/ U puthën plot 2 minuta në

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishin të ftuar Arbi dhe Laura, çifti i parë i këtij sezoni televiziv të “Përputhen”.

Ata treguan se mes tyre kishte një kimi që me shikim të parë dhe janë të lumtur që luftuan për njëri-tjetrin.

Si Laura ashtu edhe Arbi shprehën dëshirën për të vazhduar edhe më shumë njohjen jashtë, edhe pse fillimisht do të jetë e vështirë për shkak të distancës.

Për fat të keq, as për Shën Valentin s’ do të jenë bashkë për çështje dokumentash në Itali.

Megjithatë kjo s’ e ndaloi çiftin që të shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit dhe intervista u mbyll me një puthje.

Kuptohet, jo aq e gjatë sa në studion e “Përputhen”…

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore