Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ftesë në 5/ “Ka shpëtuar. Uroj të gjejë dashurinë”, çfarë mesazhesh mori Bora Zemani në festën e ditëlindjes

Ftesë në 5/ “Ka shpëtuar. Uroj të gjejë

Me 9 janar, prezantuesja Bora Zemani mbushi 30 vjeçe por mbrëmjen e kaluar ka organizuar një festë të madhe ku ka mbledhur miqtë e saj.

“Ftesë në 5” ka sjellë disa prej mesazheve të miqve të moderatores në këtë përvjetor. Mes tyre përfshihen edhe mesazhe që lidhen me dashurinë e karrierën e saj.

Në një ambient të veçantë dhe me stil, Bora Zemani ftoi edhe personazhe të njohur të showbizit, mes tyre edhe Olsa Muhameti, konkurrentë dhe ish konkurrentë të programit të dashurisë që moderon “Për’puthen”.

Nëna e Borës: Jam shumë krenare për të.

Olsa Muhameti: Të jetë kaq e lumtur dhe të gjejë dashurinë e saj. Kjo mund të jetë diçka që mund ti mungojë Borës. Do ti them, jeta sapo filloi – Olsa

Aulona Musta: Kur kalon 30 vjeç vërtetë fillon jeta se tani do ta shijojë tamam.

Semi Jaupaj: Mesa duket jemi përputhur me njëra-tjetrin dhe njerëzit e tretë dhe të katërt na bëjnë dëm.

Arjan Konomi: I kam thënë ke shpëtuar nga shumë gjëra.

Xhensila Myrtezaj: Bora ka dashurinë e saj më të madhe, Arborin. Di të them që kjo është epoka e Bora Zemanit dhe për këtë nuk ka diskutim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore