Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ftesë në 5/ Çifti i vajzave homoseksuale bëhen me binjakë: Ja si na regjistruan pasi lindën fëmijët

Ftesë në 5/ Çifti i vajzave homoseksuale bëhen me

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishin pjesë e programit All dhe Rremida, çifti i vajzave homoseksuale që janë bërë prindër të binjakëve.

Rremida mbajti shtatzëninë e dy binjakëve, vajzës Charlie dhe djalit Oliver.

Ajo tregoi se shtatzënia pati ndërlikime dhe u detyrua të bënte lindje të parakohshme, por fatmirësisht shëndeti i fëmijëve tashmë është shumë mirë.

Sa i përket procedurës së regjistrimit, vajzat treguan se Rremida u quajt nëna e binjakëve, ndërsa All mori emërtimin prind./ Top Channel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore