Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

FOTOT që duhet t’i shikoni nga afër që të duken më bukur

FOTOT që duhet t’i shikoni nga afër që të duken

Të gjithë e dimë se fotografitë e realizuara në mënyrë spontane janë shpeshherë më interesante sesa fotot që marrin më shumë kohë për t’u realizuar.

E gjitha ka të bëjë me detajet, pasi në fotot e shkrepura pa dashje mund të kapet një moment “tragjedie” ose persona që janë përfshirë aksidentalisht aty.

E pikërisht këto i bëjnë fotot më interesante dhe duhet t’i shikoni dy herë. “Bright Side” ka publikuar disa imazhe që nëse i shikoni nga larg nuk mund të kuptoni gjë, ndërsa po t’i afroni duken më bukur.

FOTOT që duhet t’i shikoni nga afër që të duken

FOTOT që duhet t’i shikoni nga afër që të duken

FOTOT që duhet t’i shikoni nga afër që të duken

FOTOT që duhet t’i shikoni nga afër që të duken

FOTOT që duhet t’i shikoni nga afër që të duken

FOTOT që duhet t’i shikoni nga afër që të duken

FOTOT që duhet t’i shikoni nga afër që të duken

FOTOT që duhet t’i shikoni nga afër që të duken

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore