Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Të famshmet si Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Dua Lipa apo dhe shumë të tjera, nuk dështojnë kurrë të sjellin nxehtësinë – për të mos përmendur frymëzimin me veshjet e tyre në “Instagram” me fotot e tyre seksi me bikini.

Më poshtë janë disa nga fotot më të nxehta të vajzave të njohura me rroba banje të vitit 2022 deri më tani.

Salma Hayek

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Alessandra Ambrosio dhe Anja Ambrosio Mazur

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Camila Cabello

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Christie Brinkley

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Lori Harvey

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Kendall Jenner

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Kim Kardashian

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Dua Lipa

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Ema Roberts

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Bebe Rexha

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Jennifer Lopez

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore