Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Luizi i mbërthen fustanin Kiarës: A je gati për sonte…

FOTO/ Luizi i mbërthen fustanin Kiarës: A je gati për

Përgatitjet e Prime-t kanë nisur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Ata që bien më shumë në sy për “mirësjelljen” dhe “humanitetin”, janë dy çiftet që duket se po formohen në shtëpinë e Big Brother.

Luizi i ka qëndruar mbi kokë Kiarës, ndërsa po grimohej për spektaklin e sotëm. Ndërsa e ka asistuar edhe me veshjen e fustanit.

FOTO/ Luizi i mbërthen fustanin Kiarës: A je gati për

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore