Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTOT: Kush është miliarderi misterioz më të cilin thuhet se është lidhur Bleona Qerreti?

FOTOT: Kush është miliarderi misterioz më të cilin thuhet se

Bleona Qerreti duket se ka nisur një lidhje, pas divorcit të shumë viteve më parë.

Kjo gjë u bë me dije nga prezantuesi i shfaqjes ku ajo merr pjesë si opinioniste.

“Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën private e ka mbajtur për herë larg medias.

Por dikë e ka. E kam nuhatur na prapaskena që ka diçka”, u shpreh Eni Shehu, ndërsa u pyet për Bleona Qerretin.

I dashuri misterioz i Bleonës thuhet se është miliarder. Nuk dihet nëse ai është shqiptar, apo i huaj.

FOTOT: Kush është miliarderi misterioz më të cilin thuhet seFOTOT: Kush është miliarderi misterioz më të cilin thuhet seFOTOT: Kush është miliarderi misterioz më të cilin thuhet seFOTOT: Kush është miliarderi misterioz më të cilin thuhet seFOTOT: Kush është miliarderi misterioz më të cilin thuhet seFOTOT: Kush është miliarderi misterioz më të cilin thuhet se

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore