Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTOT e papublikuara më parë, zbuloni si dukej Georgina Rodriguez adoleshente (FOTO)

FOTOT e papublikuara më parë, zbuloni si dukej Georgina Rodriguez

Prej disa vitesh ajo është rikthyer në një nga personazhet më të komentuar në showbiz-in botëror. Është fjala për partneren e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez.

Kjo e fundit vendosi të largohej nga qyteti i saj (Jaca) kur ishte vetëm një vajzë për të provuar fatin më të mirë në Madrid. Në kryeqytet punoi si shumë të rinj të tjerë për të mbajtur veten. Edhe pse, padyshim, ajo kishte kohë edhe të argëtohej me miqtë e tij.

FOTOT e papublikuara më parë, zbuloni si dukej Georgina Rodriguez

Dhe nga ato momente tashmë kanë dalë në dritë disa imazhe. Ka qenë një llogari në rrjetin social “Instagram” e ngarkuar për rikuperimin e fotove të këtyre viteve që tregojnë ndryshimin e madh fizik që ka pësuar e dashura e futbollistit me famë botërore.

FOTOT e papublikuara më parë, zbuloni si dukej Georgina Rodriguez

Në imazhet në fjalë shihet një Georgina me një fytyrë shumë më fëminore.

Edhe flokët e saj duket se i janë nënshtruar një trajtimi, pasi tani duken shumë më të lëmuar dhe me shkëlqim. Asgjë e çuditshme duke pasur parasysh se, së bashku me futbollistin e Manchester United, ajo zotëron një klinikë për kujdesin e flokëve.

FOTOT e papublikuara më parë, zbuloni si dukej Georgina Rodriguez

FOTOT e papublikuara më parë, zbuloni si dukej Georgina Rodriguez

FOTOT e papublikuara më parë, zbuloni si dukej Georgina Rodriguez

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore