Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTOLAJM/ E keni parë ndonjëherë Shqipërinë nga hapësira? Shikoni si duket

FOTOLAJM/ E keni parë ndonjëherë Shqipërinë nga

Stacioni Hapësinor Ndërkombëtar publikon në Instagram shumë video të bëra se si duket planeti ynë nga lart.

Në një prej video, teksa ISS xhironte dhe ndodhej mbi Europë duket edhe Shqipëria. 

Në këtë foto dallohet pjesa jugore e Italisë dhe përballë vendi ynë, ku vërehet qartë nga Gjiri i Karaburunit në Vlorë.

Stacioni Hapësinor Ndërkombëtar është një bashkëpunim mes 15 kombeve që punojnë sëbashku në laboratorin për zbulimet hapësinore.

FOTOLAJM/ E keni parë ndonjëherë Shqipërinë nga

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore