Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fotoja e Dua Lipës dhe J Balvin bën jehonë në mediat ndërkombëtare: Super yjet bëhen bashkë në Kosovë

Fotoja e Dua Lipës dhe J Balvin bën jehonë në mediat

“Sunny Hill Festival” nuk ka bërë bujë vetëm në Shqipëri dhe Kosovë por edhe jashtë kufijve. Kjo për shkak se në skenë janë ngjitur emra të mëdhenj të muzikës botërore.

J Balvin ishte një ndër këngëtarët që dhuroi më së tepërmi spektakël. Së fundmi, revista mjaft e njohur amerikane “Rolling Stone” ka publikuar një foto të J Balvin dhe Dua Lipës .

“Super yjet bëhen bashkë në Kosovë”, shkruhet në foto.

Fotoja e Dua Lipës dhe J Balvin bën jehonë në mediat

Ndërkohë kujtojmë që këngëtarja e famshme shqiptare dhuroi gjithashtu një super performancë natën e parë të “Sunny Hill Festival”. Ajo ndodhet ende në Prishtinë edhe pse “Sunny Hill Festival” mbaroi.

Dua po viziton vende të Prishtinës ku nuk ngurron t’i publikojë edhe në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka qenë në ‘Manifesta 14’. Jo vetëm kaq por ai i ka ftuar të gjithë që ta vizitojnë këtë ekspozitë arti.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore