Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Vendet që u braktisën nga njerëzit dhe u ‘pushtuan’ nga natyra

FOTO/ Vendet që u braktisën nga njerëzit dhe u

Mes kësaj bote vazhdimisht në zhvillim dhe ndryshim, ka edhe zona që mbeten të neglizhuara dhe të harruara me kalimin e kohës.

Vende të bukura, por të rrënuara, të cilat u lanë të shkatërroheshin nga njerëzit, por që janë rikuperuar në mënyrë të habitshme nga natyra.

Duket se këto relike janë bërë “shtëpi” e llojeve mbresëlënëse të bimësisë.

Në një galeri fotosh, ë mbledhur nga Bored Panda, përdoruesit e mediave sociale nga e gjithë bota ndanë “copëza të frikshme” të vendeve të “pushtuara” nga jeta e bimëve.

FOTO/ Vendet që u braktisën nga njerëzit dhe u

FOTO/ Vendet që u braktisën nga njerëzit dhe u

FOTO/ Vendet që u braktisën nga njerëzit dhe u

FOTO/ Vendet që u braktisën nga njerëzit dhe u

FOTO/ Vendet që u braktisën nga njerëzit dhe u

FOTO/ Vendet që u braktisën nga njerëzit dhe u

FOTO/ Vendet që u braktisën nga njerëzit dhe u

FOTO/ Vendet që u braktisën nga njerëzit dhe u

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore