Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Temperaturat ekstrem ngrijnë ujëvarën Niagara, pamjet përrallore

FOTO/ Temperaturat ekstrem ngrijnë ujëvarën Niagara, pamjet

I ftohti i pazakontë që ka goditur Shtetet e Bashkuara javët e fundit, nuk ka kursyer as një nga zonat më të njohura turistike, ujëvara e Niagara në kufirin me Kanadanë, që ka ngrirë thuajse tërësisht.

Një shfaqje që përsëritet thuajse çdo vit dhe çdo herë i lë pa frymë spektatorët me fat.

‘Skulpturat’ nga akulli, malet me dëborë dhe ngjyrat që reflektohen, e bëjnë peizazhin vërtetë përrallor.

FOTO/ Temperaturat ekstrem ngrijnë ujëvarën Niagara, pamjet

FOTO/ Temperaturat ekstrem ngrijnë ujëvarën Niagara, pamjet

FOTO/ Temperaturat ekstrem ngrijnë ujëvarën Niagara, pamjet

FOTO/ Temperaturat ekstrem ngrijnë ujëvarën Niagara, pamjet

FOTO/ Temperaturat ekstrem ngrijnë ujëvarën Niagara, pamjet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore