Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Të përqafuar nën çadër, Atdheu super romantik me Melisën, pasi e refuzoi njëherë

FOTO/ Të përqafuar nën çadër, Atdheu super romantik

Ndonëse e refuzoi fillimisht Melisën në takim, Atdheu dukej qartë se u tërhoq jo pak ndaj saj në takim.

Të përqafuar nën çadër, ndërsa dëgjonin shiun të binte, Atdheu dhe Melisa u shfaqën shumë romantikë, ndërsa po ashtu ishin dhe bisedat mes tyre.

Ata surprizuan në kiminë që treguan me njëri-tjetrin.

Dialogu:

Melisa: Je fanatik?

Atdheu: Jam territorial

Melisa: Mos u zbërthe, se po ashtu të zbërthej vetë unë

Atdheu: Po kam vapë. Si e do mashkullin ideal?

Melisa: Dua të më mbajë me këmbë në tokë. Sikur po e teprojmë me romaticitetin

Atdheu: Gocat vdesin për romanticitet, shyqyr që e kemi

FOTO/ Të përqafuar nën çadër, Atdheu super romantik

FOTO/ Të përqafuar nën çadër, Atdheu super romantik

FOTO/ Të përqafuar nën çadër, Atdheu super romantik

FOTO/ Të përqafuar nën çadër, Atdheu super romantik

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore