Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Të luash rolin me mjeshtëri, kur aktorët nuk dallojnë me personazhët në jetën reale

FOTO/ Të luash rolin me mjeshtëri, kur aktorët nuk dallojnë

Sigurisht që askush nuk mund të thotë se aktorët kanë një punë të lehtë.

Por kur ata marrin pjesë në filma të bazuar në ngjarje reale dhe duhet të luajnë njerëz të vërtetë, gjërat mund të bëhen edhe më të vështira.

Kjo pasi ata nuk janë më të lirë të luajnë një karakter në çfarëdo mënyre që e shohin të arsyeshme.

Aktorët  duhet të jenë sa më afër një individi me personalitet aktual, të meta dhe cilësi. Por ja disa nga aktorët që ja dolën në mënyrë fantastike.

FOTO/ Të luash rolin me mjeshtëri, kur aktorët nuk dallojnë

FOTO/ Të luash rolin me mjeshtëri, kur aktorët nuk dallojnë

FOTO/ Të luash rolin me mjeshtëri, kur aktorët nuk dallojnë

FOTO/ Të luash rolin me mjeshtëri, kur aktorët nuk dallojnë

FOTO/ Të luash rolin me mjeshtëri, kur aktorët nuk dallojnë

FOTO/ Të luash rolin me mjeshtëri, kur aktorët nuk dallojnë

FOTO/ Të luash rolin me mjeshtëri, kur aktorët nuk dallojnë

FOTO/ Të luash rolin me mjeshtëri, kur aktorët nuk dallojnë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore