Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Super-jahti 20 milionë euro ku po qëndron Zlatan Ibrahimoviç

FOTO/ Super-jahti 20 milionë euro ku po qëndron Zlatan

Futbollisti i Milan, Zlatan Ibrahimoviç është i ftuari special i edicionit të 71-të të Festivalit Sanremo. 

Ai do të jetë i pranishëm në skenën e Teatrit Ariston në të gjitha mbrëmjet e festivalit më të famshëm të këngës italiane.

Por ai nuk do të qëndrojë në hotel, por në një jaht luksoz që ai zotëron me të cilin, në shoqërinë e disa miqve, ai arriti në portin e Sanremos ku u prit nga një kalatë e zbukuruar për nder të tij me një fushë mini dënimi me bar linjat sintetike dhe të bardha.

Anija në të cilën Zlatan Ibrahimovic do të qëndrojë në këtë përvojë të Sanremos quhet “E panjohur” dhe vlen rreth 20 milion euro.

Jahti, rreth 30 metra i gjatë, është një version ultra-luksoz i Riva 100 Corsaro me të gjitha komoditetet dhe opsionet e nevojshme. Ai është një krijim i vitit 2018 nga kantieri ikonik italian Riva dhe i blerë nga futbollisti suedez në të cilin ai kaloi një pjesë të pushimeve verore me gruan e tij verën e kaluar.

FOTO/ Super-jahti 20 milionë euro ku po qëndron Zlatan

FOTO/ Super-jahti 20 milionë euro ku po qëndron Zlatan

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore