Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Super seksi, vajza e ish-deputetes rrëmben të gjithë vëmendjen në Instagram

FOTO/ Super seksi, vajza e ish-deputetes rrëmben të gjithë

Seksi, elegante dhe provokuese, Ada Deda duket se ka gjetur mënyrë për të rrëmbyer të gjithë vëmendjen në Instagram.

Mjafton vetëm një postim në Instagra, për t’i kthyer sytë e të gjithëve nga vetja.

Vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda, ka ndarë me ndjekësit disa fotografi ku k pozuar me një fustan shumë të shkurtë, me një dekolte të hapur, që nuk i le shuam vend imagjinatës.

FOTO/ Super seksi, vajza e ish-deputetes rrëmben të gjithë

FOTO/ Super seksi, vajza e ish-deputetes rrëmben të gjithë

FOTO/ Super seksi, vajza e ish-deputetes rrëmben të gjithë

FOTO/ Super seksi, vajza e ish-deputetes rrëmben të gjithë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore