Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Foto/ Sabiani në lojën e pantonimeve, banorët shpërthejnë në të qeshura

Foto/ Sabiani në lojën e pantonimeve, banorët

Argëtim dhe të qeshura pafund në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Banorët u ndanë në 2 grupe dhe zhvilluan lojën e pantonimeve.

Mënyra që Sabiani po u shpjegonte fjalën grupit të tij shkaktoi të qeshura pafund te banorët. Sabiani shpjegoi fjalën sekuestrim por asnjëri nga grupi nuk e gjeti, por interpretimi i tij ishte shumë gazmor.

Ju ftojmë të shikoni fotot./TCH

Foto/ Sabiani në lojën e pantonimeve, banorët Foto/ Sabiani në lojën e pantonimeve, banorët Foto/ Sabiani në lojën e pantonimeve, banorët 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore