Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO që përjashtoi nga Përputhen, Adën dhe Edin/ U kapën bashkë duke...

FOTO që përjashtoi nga Përputhen, Adën dhe Edin/ U

Një takim i zhvilluar jashtë studios së Përputhen ka bërë që dyshja e famshme Ada Edi të përjashtohen nga programi i dashurisë.

Ata janë fotografuar duke pirë kafe sëbashku teksa Ada ka qenë e maskuar me një kapuç për të mos u njohur. Fansat e kanë diktuar dhe fotot kanë qarkulluar shpejt në rrjet.

Ky rast shënon herën e dytë që ata thyejnë rregullat për t’u takuar jashtë kamerave. Produksioni e ka quajtur të patolerueshme diçka të tillë dhe i a përjashtuar të dy. Ata u ftuan që të thonin versionin e tyre në studio, por asnjëri nuk ishte prezent pasi refuzuan të shkonin.

Çifti i kishte shprehur pëlqimin njëri-tjetrit në studio dhe ishin një prej më të pëlqyerve nga publiku.

FOTO që përjashtoi nga Përputhen, Adën dhe Edin/ U

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore