Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Puthi Andin në buzë, Jasmina habit, nuk i kursen përqafimet e puthjet edhe për Erlindin

FOTO/ Puthi Andin në buzë, Jasmina habit, nuk i kursen përqafimet

Jasmina po habit jo pak me sjelljen dhe deklarata e saj në “PërPuthen”.

Ajo e ka shprehur hapur pëlqimin e saj për Andin, të cilin e puthi pa hezitim në buzë në studio, duke lënë të nënkuptohet se pëlqimi i saj po kthehej në ndjenjë.

Megjithatë ajo habiti kur në takim nuk zgjodhi sërish Andin, por Erlindin. Në takimi e sotëm ata janë treguar mjaft të afërt me njëri-tjetrin, ku u argëtuan duke luajtur me dëborë.

Po ashtu në takim nuk munguan as puthjet e përqafimet.

FOTO/ Puthi Andin në buzë, Jasmina habit, nuk i kursen përqafimet

FOTO/ Puthi Andin në buzë, Jasmina habit, nuk i kursen përqafimet

FOTO/ Puthi Andin në buzë, Jasmina habit, nuk i kursen përqafimet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore