Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Foto para famës, ja si dukej Shqipe Hysenaj para se të futej në Për’puthen

Foto para famës, ja si dukej Shqipe Hysenaj para se të futej në

Ndonëse nuk është më pjesë e Për'puthen, Shqipe Hysenaj vazhdon të mbetet shumë e komentuar në rrjet. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit.

Një ndër ta e ka pyetur se cila është fotoja e saj e preferuar dhe Shqipja ka publikuar një foto në moshën 24-vjeçare. Atëherë ajo ishte një figurë e panjohur për publikun, megjithatë duket e njëjta Shqipe.

Kujtojmë se ish-konkurrentja nuk e gjeti dashurinë në Për'puthen, nga ku u përjashtua. Në bisedën me ndjekësit ajo ka shkruar se nuk e humb shpresën për të gjetur dashurinë e vërtetë.

Foto para famës, ja si dukej Shqipe Hysenaj para se të futej në

Foto para famës, ja si dukej Shqipe Hysenaj para se të futej në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore