Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ “Ohooo”- Jasmina zhvesh Erlindin në mes të dëborës dhe e prek në...

FOTO/ “Ohooo”- Jasmina zhvesh Erlindin në mes të

Duket qartë tërheqja dhe pëlqimi mes Erlindit dhe Jasminës edhe pse kjo e fundit ka shprehur një pëlqim edhe për Andin.

Në mes të dëborës, ata u argëtuan duke luajtur e duke u përqafuar me njëri-tjetrin.

Madje në një moment Jasmina i hoqi bluzën Erlindit, duke i thënë se nuk i pëlqente.

Pasi e ‘zhveshi’, ajo filloi ta godiste me topa bore, ndërsa Erlindi i kërkoi më pas Jasminës që t’ja hiqte dëborën që i kishte mbetur në shpinë.

Duke i fshirë shpinën, Jasmina ‘përfiton’ dhe e prek Erlindin në të pasme, ndërsa lëshoi pasthirrmën“ohooo”.

FOTO/ “Ohooo”- Jasmina zhvesh Erlindin në mes të

FOTO/ “Ohooo”- Jasmina zhvesh Erlindin në mes të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore