Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Nuk ndalet Bleona Qereti, veshja transparente i zbulon gjoksin

FOTO/ Nuk ndalet Bleona Qereti, veshja transparente i zbulon gjoksin

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, duke rrëmbyer vëmendjen me paraqitjet e saj. Një gjë të tillë, Qereti e ka bërë në fotografitë e fundit të ndara me ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar në një palë pantallona të zeza, së bashku me një këmishë të zezë transparente te pjesa e gjoksit.

“Poshtë në tokë/ lart në kodra”, ka shkruar Bleona në mbishkrimin e kësaj fotografie, ndërsa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

Javën e kaluar këngëtarja bëri të ditur se kishte marrë vaksinën anti-covid të kompanisë “Moderna”.

Ajo inkurajoi të gjithë fansat e saj dhe ata që kanë mundësi ta marrin që të mos hezitojnë ta bëjnë një gjë të tillë.

FOTO/ Nuk ndalet Bleona Qereti, veshja transparente i zbulon gjoksin

FOTO/ Nuk ndalet Bleona Qereti, veshja transparente i zbulon gjoksin

FOTO/ Nuk ndalet Bleona Qereti, veshja transparente i zbulon gjoksin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore