Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Njihuni me oficeren simpatike të Elbasanit që mban si kafshë shtëpiake një gjarpër

FOTO/ Njihuni me oficeren simpatike të Elbasanit që mban si

Mbajtja e një kafshe në banesë është hobi për miliona njerëz në botë, por të mbash një gjarpër në shtëpi për kafshë shtëpiake, kjo po që quhet guxim.

Edhe në Shqipëri është një vajza simpatike e cila jo vetëm që nuk i ka frikë gjarpërinjtë por i mban në shtëpi, dhe i trajton sikur të jenë fëmijë.

Bëhet fjalë për oficeren simpatike të policisë së Elbasanit, Anisa Kostani, e cila në një intervistë në media ka thënë se e mban gjarprin në shtëpi si anti-stres.


Sipas saj gjarpri ka nevojë të ushqehet 1 deri në dy herë në javë, dhe kryesisht për të ngrënë i jep minj.

Por përveç gjarprit në banesën e oficeres bionde gjenden edhe 3 mace dhe një qen, por sigurisht ata kanë dhomën e tyre të veçantë, në mënyrë që të mos krijojnë probleme në shtëpi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore