Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me nënë e bijë, thuajse identike

FOTO/ Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me nënë e

Nënë e bijë, të cilat ngjasojnë si motra, lenë vazhdimisht të huajt të habitur kur zbulojnë diferencën prej 23 vitesh mes tyre.

FOTO/ Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me nënë e

Joleen Diaz, 43 vjeç dhe vajza e saj 19 vjeçare Meilani Parks, jetojnë në një apartament të vogël në Kaliforni të SHBA-së.

FOTO/ Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me nënë e

Nënë e bijë nuk kanë vetëm një ngjashmëri për t’u admiruar por edhe një marrëdhënie jashtëzakonisht të ngushtë. Joleen zbulon sekretin për të pasur një lëkurë rinore po aq sa e bija.

FOTO/ Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me nënë e

“Kam jetuar gjithmonë një mënyrë jetese të shëndetshme dhe aktive. Unë rrallë pi alkool, pushoj shumë dhe ha një dietë të ekuilibruar, mjaft të shëndetshme. Fillova të kujdesesha për lëkurën time në një moshë të re, diku rreth 12 ose 13 vjeçe. Nëna ime kishte blerë “Mary kay” (produkt kozmetik) dhe unë e përdorja fshehurazi produktet e saj për kujdesin e lëkurës”, u shpreh 43 vjeçarja.

FOTO/ Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me nënë e

FOTO/ Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me nënë e

FOTO/ Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me nënë e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore