Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Në ‘arrest shtëpie’, ‘Zogu i Tiranës’ tregon si është transformuar: Do me dalë, por...

FOTO/ Në ‘arrest shtëpie’, ‘Zogu i

Hermes Nikaj, i njohur si “Zogu i Tiranës”, pas pesë muajsh në burg, u lirua dhe u la në arrest shtëpie.

Pas daljes nga qelia, ai i ka kursyer postimet në Instagram, por jo dhe për shuam gjatë. Sot “Zogu i Tiranës” ka publikuar një foto ku tregon se si e ka transformuar dënimi.

FOTO/ Në ‘arrest shtëpie’, ‘Zogu i

Ai shfaqet me mjekrën e rritur ndërsa thotë se dëshiron të shkojë te berberi, por nuk e lenë.

 “Ne ‘arrest shtpie’, jena bo icik me shku te berberi po s’dalim dot ca me bo”, shkruan ai krah fotos.

Nikaj u arrestua pas përgjimeve telefonike, mesazheve dhe vëzhgimeve në terren për ‘shfrytëzim prostitucioni’ dhe ‘prostitucion’.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore