Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Nard Ndoka kapet "mat", në versionin sport krah bashkëshortes

FOTO/ Nard Ndoka kapet "mat", në versionin sport krah

Ish-deputeti dhe kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, është fotografuar pak ditë më parë.

Ai ishte në shoqërinë e bashkëshortes dhe që të dy ishin veshur me rroba sportive dhe atlete.

Me sa duket, bashkëshortët Ndoka kishin dalë për ndonjë ecje, por ajo që na ra në sy, ishte mungesa e maskës në këtë kohë të rrezikshme infektimi nga virusi.

FOTO/ Nard Ndoka kapet "mat", në versionin sport krah

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore