Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Moment i sikletshëm, demi e sulmon fuqishëm toreadorin në...

FOTO/ Moment i sikletshëm, demi e sulmon fuqishëm toreadorin

Spanja i është rikthyer sërish sportit me dema pas pushimit nga Covid-19. 

Por një prej toreadorëve ka pësuar një incident aspak të këndshëm. 

Sapo nisi "vallëzimin" me demin, duke i tërhequr vëmendjen me copën e kuqe në dorë, demi reagoi dhe në vend të copës iu vërsul Eneriques.

Si pasojë, toreadori fluturoi disa metra në ajër, por për t’i shpëtuar një lëndimi akoma dhe më të rëndë, pasi ra në tokë, u shtir sikur kishte vdekur.

Ky veprim i shpëtoi jetën, por sulmi ishte aq i rëndë, sa që burri përfundoi me disa brinjë të thyera dhe lëndime të tjera në turp.

FOTO/ Moment i sikletshëm, demi e sulmon fuqishëm toreadorin

FOTO/ Moment i sikletshëm, demi e sulmon fuqishëm toreadorin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore