Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Çmimi s’tregon gjithmonë cilësinë, incidenti i modeles me çantën 2 mijë euro

FOTO/ Çmimi s’tregon gjithmonë cilësinë, incidenti i

Modelja Claudia Galati e kaloi ditën e sotme duke bërë pazar me mikeshat e saj dhe dukej se dita nuk mund të shkonte më mirë.

E veshur me një pallto të kuqe, ajo nuk kaloi pa u vu re, por ndërkohë po ashtu u pa edhe një incident që i ndodhi asaj.

Ndërsa ecte rrugëve të Italisë, modeles i ndodhi e papritura, kur çantës së saj prej 2 mijë eurosh iu këput rripi dhe ra në tokë.

Ajo u ul ta merrte dhe më pas u përpoq ta rregullonte, por përpjekjet dështuan. Epo, me sa duket çmimi nuk është gjithnjë tregues i cilësisë.

FOTO/ Çmimi s’tregon gjithmonë cilësinë, incidenti i

FOTO/ Çmimi s’tregon gjithmonë cilësinë, incidenti i

FOTO/ Çmimi s’tregon gjithmonë cilësinë, incidenti i

FOTO/ Çmimi s’tregon gjithmonë cilësinë, incidenti i

 

FOTO/ Çmimi s’tregon gjithmonë cilësinë, incidenti i

FOTO/ Çmimi s’tregon gjithmonë cilësinë, incidenti i

FOTO/ Çmimi s’tregon gjithmonë cilësinë, incidenti i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore