Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Foto/ Miliarderja feston ditëlindjen komplet e zhveshur

Foto/ Miliarderja feston ditëlindjen komplet e zhveshur

Miliarderja Kylie Jenner festoi njw ditw mw parw ditëlindjen e 23-të. Bukuroshja, e cila sivjet u zgjodh sërish miliarderja më e re në botë, organizoi një festë të veçantë me miqtë dhe familjen e saj.

Ndërkohë, në ditën speciale ajo mori urime dhe dedikime të shumta nga të afërmit dhe miqtë.

Kylie, në një nga postimet që ndau ditën e djeshme deklaroi se vajza Storm ‘ishte dhurata më e mirë përgjatë këtyre viteve’.

E së fundmi, Kylie ka pozuar tërësisht e zhveshur derisa ka ndarë një fotografi provokuese në Instagram.

Foto/ Miliarderja feston ditëlindjen komplet e zhveshur

Foto/ Miliarderja feston ditëlindjen komplet e zhveshur

Foto/ Miliarderja feston ditëlindjen komplet e zhveshur

Foto/ Miliarderja feston ditëlindjen komplet e zhveshur

Foto/ Miliarderja feston ditëlindjen komplet e zhveshur

Foto/ Miliarderja feston ditëlindjen komplet e zhveshur

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore