Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Mësues, infermierë, modelë, 8 anëtarë të familjeve mbretërore që kanë një punë të rregullt

Ne e dimë që para se Meghan Markle të bëhej anëtare e familjes mbretërore, ajo ishte aktore.

Por ka pjesëtarë të tjerë të familjeve mbretërore  më të përulur që kanë disa punë me këmbë në tokë dhe i tregojnë gjithë botës se puna (dhe jo një titull mbretëror) është ajo që i jep dikujt dinjitet.

Ja disa prej tyre:

Princesha Sofia e Suedisë punon në një spital

FOTO/ Mësues, infermierë, modelë, 8 anëtarë të

Princi William është pilot ambulance

FOTO/ Mësues, infermierë, modelë, 8 anëtarë të

Princesha Charlene e Monakos është notare profesioniste

FOTO/ Mësues, infermierë, modelë, 8 anëtarë të

Princesha Charlotte e Hanoverit është një shkrimtare 

FOTO/ Mësues, infermierë, modelë, 8 anëtarë të

Princesha Mary e Danimarkës është mësuese

FOTO/ Mësues, infermierë, modelë, 8 anëtarë të

Mbreti Willem-Alexander i Hollandës është një pilot

FOTO/ Mësues, infermierë, modelë, 8 anëtarë të

Princi Nikolai i Danimarkës është model

FOTO/ Mësues, infermierë, modelë, 8 anëtarë të

Princi Joachim i Belgjikës është oficer Marine

FOTO/ Mësues, infermierë, modelë, 8 anëtarë të

 

 

 

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore