Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fotot me Tean, Melisën e Anën 1, Andi sqaron në “PërPuthen”: Ishim në...

Fotot me Tean, Melisën e Anën 1, Andi sqaron në

Para disa ditësh qarkulluan disa foto në rrjet, që tregonin Andin e ri në “PërPuthen”, në një festë ku ishin edhe Melisa, Tea dhe Ana 1, e cila nuk është më pjesë e programit.

I pyetur sot rreth këtyre fotove dhe pse nuk i tregoi produksionit se i njihte vajzat, ai tha se nuk e kishte gjykuar të rëndësishme.

Sipas tij, mes tyre në festë kishte patur vetëm një përshëndetej dhe asgjë më shumë, e se madje ai as nuk  e ka patur idenë se vajzat do të vinin në “PërPuthen”, e aq më tepër që edhe ai vetë do t’i bashkohej emisionit.

“Kanë qenë Melisa, Tea dhe Ana e parë, ka qenë vetëm një përshëndetje shkurt dhe as nuk e kam pasur idenë që do vinin ën emision. Ndaj nuk e mendova ndonjë gjë të madhe. Kemi patur vetëm një përshëndetje shumë shkurt. Unë kam qenë shumë i vetëdijshëm, un as vetë nuk e kam ditur që do të vija në emision”, tha ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore