Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Me të brendshme të kuqe, Rihanna shfaqet më seksi se kurrë

FOTO/ Me të brendshme të kuqe, Rihanna shfaqet më seksi se

Këngëtarja e famshme, Rihanna  është shfaqur më seksi se kurrë, ndërsa ka realizuar videon ku ka reklamuar të brendshmet e reja të markës së saj, për 14 shkurt.

FOTO/ Me të brendshme të kuqe, Rihanna shfaqet më seksi se

Me fotot e postuara në Instagram, Rihanna shfaqet provokuese, ndërsa mori me mijëra komente e pëlqime nga fansat.

FOTO/ Me të brendshme të kuqe, Rihanna shfaqet më seksi se

Ajo kishte zgjedhur të brendshme me ngjyrë të kuqe, ndërsa po aq provokues ishte edhe makijazhi dhe modeli i saj i flokëve, që e bënin të dukej super seksi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore