Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Ish-pornostarja gjendet e vdekur në banesë, dyshohet se ...

FOTO/ Ish-pornostarja gjendet e vdekur në banesë, dyshohet se ...

Një ish-aktore e filmave pornografikë është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj. 24-vjeçarja Zoe Parker la karrierën si pornostare pas 4 vitesh dhe u rikthye në Teksas të SHBA.

Ajo ishte e fejuar dhe bashkëjetonte, ndërkohë shkaku i vdekjes nuk bëhet i ditur. Mendohet se ajo vdiq nga shkaqe natyrale teksa ishte në gjumë 

“Gjithçka po shkonte mirë dhe ajo ishte e lumtur me jetën e saj”, shpjegoi i dashuri.

Një mik, nga ana tjetër, e kujton atë në rrjetet sociale duke u shprehur:

“Ajo kurrë nuk kishte frikë të ishte pikërisht aty ku ishte. Ndriçoi jetën e njerëzve përreth saj, do të më marrë malli shumë për të”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore