Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Irina Shayk “mbi” re, modelja tregon format perfekte trupore edhe gjatë nj shëtitje të thjeshtë

FOTO/ Irina Shayk “mbi” re, modelja tregon format perfekte trupore

Si gjithmonë, supermodelja Irina Shayk tërheq vëmendje me çdo dalje të saj, qoftë në pasarelë apo edhe në nj shëtitje të thjeshtë me të bijën.

FOTO/ Irina Shayk “mbi” re, modelja tregon format perfekte trupore

Ajo është fotografuar nga paprazz-i ndërsa kalonte pasditen me të bijën, ku dukej e kuruar dhe në formë.

FOTO/ Irina Shayk “mbi” re, modelja tregon format perfekte trupore

Vëmendje tërhoqi veshja e saj, e mbi të gjitha xhupi. Në një ngjyrë blu të lehtë, me disa re të bardha dhe një diell të stampuar në pjesën e pasme.

Një veshje e Palace dhe Moschino, me një vlerë prej 2 mijë dollarësh.

FOTO/ Irina Shayk “mbi” re, modelja tregon format perfekte trupore

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore