Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Heq reçipetat dhe del në ballkon, modelja e njohur nuk përmbahet

FOTO/ Heq reçipetat dhe del në ballkon, modelja e njohur nuk

Që kur ka vendosur të kalojë kohë vetëm, ajo nuk resht së bëri poza sensuale, si për t’i thënë fansave në Instagram që nuk i ka harruar.

Modelja e njohur Suki Ëaterhouse goditi sërish me foton e radhës ku shfaqet pa reçipeta, vetëm me një bluzë të hollë në ballkonin e shtëpisë së saj.

Aktualisht modelja ndodhet në Crillon le Brave të Francës.

28-vjeçarja njoftoi më herët fansat e saj se për pak kohë do të merrte pushimet dhe nuk do të ishte shumë aktive.

FOTO/ Heq reçipetat dhe del në ballkon, modelja e njohur nuk

FOTO/ Heq reçipetat dhe del në ballkon, modelja e njohur nuk

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore