Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë nga puna e peshkatarëve në Durrës

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

Këto foto të LSA tregojnë qartë se si është një ditë pune për një peshkatar.

Me punën që nis që në orët e para të mëngjesit pa zbardhur ende dita, misioni i peshkatarëve është më i vështirë nga sa mund të jetë përshtypja.

Fotot janë të shkrepura në gjirin e Durrësit, ku në rrjetat e peshkatarëve janë kapur sardele e acuge.

Pasi tërheqin rrjetat, peshkatarët i fusin në arkat e fuçitë që kanë në peshkarexhat e tyre.

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

 

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

 

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

FOTOLAJM/ Në kërkim të sardeleve dhe acugeve, një ditë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore