Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ E shtrirë në krevat, provokon Georgina Rodriguez

FOTO/ E shtrirë në krevat, provokon Georgina Rodriguez

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është jo pak aktive në rrjetet sociale dhe di më së miri t’i mbajë ndjekësit e saj të interesuar për të qëndruar në profilin e saj.

Janë të shpeshta pozat e Georginas me të brendshme ku ekspozon krenare format bombastike të trupit.

FOTO/ E shtrirë në krevat, provokon Georgina Rodriguez

Së fundmi Georgina ka vendosur ta ndajë një foto ku shihet e shtrirë në krevat dhe duket atraktive.

FOTO/ E shtrirë në krevat, provokon Georgina Rodriguez

FOTO/ E shtrirë në krevat, provokon Georgina Rodriguez

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore