Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Bebe Rexha vishet vetëm me një rrjetë transparente, i dalin në shesh asetet bombastike

FOTO/ Bebe Rexha vishet vetëm me një rrjetë transparente, i dalin

Bebe Rexha solli këngën “Baby I’m Jealous” në bashkëpunim me reperen e famshme Doja Cat një javë më parë dhe kënga e saj u bë menjëherë virale. Deri tani “Baby I’m Jealous” ka grumbulluar 20 milionë vieës dhe për të festuar shikueshmërinë e lartë të këngës Bebe Rexha pozoi me veshje provokuese.

Këngëtarja me origjinë shqiptare publikoi në rrjetet sociale një foto me një bluze të bardhë, me një prerje anësore që i zbulonte gjoksin bombastik.

“Duke festuar 20 milionë view në ‘Baby I’m Jelaous’, ju faleminderit”- shkroi ajo, krahas fotos ku duket mjaft joshëse.

FOTO/ Bebe Rexha vishet vetëm me një rrjetë transparente, i dalinFOTO/ Bebe Rexha vishet vetëm me një rrjetë transparente, i dalinFOTO/ Bebe Rexha vishet vetëm me një rrjetë transparente, i dalinFOTO/ Bebe Rexha vishet vetëm me një rrjetë transparente, i dalinFOTO/ Bebe Rexha vishet vetëm me një rrjetë transparente, i dalin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore