Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Atdheu dhe Jasmina kapen në momente intime

FOTO/ Atdheu dhe Jasmina kapen në momente intime

Në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku Atdheu shfaqet mjaft i afërt me Jasminën.  Ata duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, ku nuk mungojnë momentet intime.

Nga ana tjetër, Atdheu u rikthye dje në Për’puthen për një përballje me Antonelën, me të cilën pati një përplasje pasi zbuloi se kishin një puthje jashtë programit.

Atdheu tha se e bëri publike pas akuzave që i bënte Antonela në studio, ndërsa ajo i tha se ishin të nxitura nga puthja me Sarën.

Në përfundim të sqarimit, Antonela kërkoi që të rikthehej Atdheu në program, ndërsa pritet të merret një vendim.

FOTO/ Atdheu dhe Jasmina kapen në momente intime

FOTO/ Atdheu dhe Jasmina kapen në momente intime

FOTO/ Atdheu dhe Jasmina kapen në momente intime

FOTO/ Atdheu dhe Jasmina kapen në momente intime

FOTO/ Atdheu dhe Jasmina kapen në momente intime

FOTO/ Atdheu dhe Jasmina kapen në momente intime

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore