Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ 10 njerëz me pamje të pazakontë, por mahnitëse

FOTO/ 10 njerëz me pamje të pazakontë, por mahnitëse

Standardet e bukurisë ndryshojnë aq shpesh, sa është pothuajse e pamundur t’i ndjekësh.

Rezulton se idealet e bukurisë jo vetëm që ndryshojnë me kalimin e kohës, por ato ndryshojnë midis kulturave gjithashtu.

Atëherë, pse duam të përputhemi me këto standarde mitike të bukurisë? Ja disa njerëz, pamja e pazakonta e të cilëve dëshmonë se bukuria është diçka që nuk mund të matet, krahasohet ose vlerësohet.

Ato na tregojnë se bukuria është diçka e paprekshme dhe e çmuar, që të gjithë e mbajmë brenda.

FOTO/ 10 njerëz me pamje të pazakontë, por mahnitëse

FOTO/ 10 njerëz me pamje të pazakontë, por mahnitëse

FOTO/ 10 njerëz me pamje të pazakontë, por mahnitëse

FOTO/ 10 njerëz me pamje të pazakontë, por mahnitëse

FOTO/ 10 njerëz me pamje të pazakontë, por mahnitëse

FOTO/ 10 njerëz me pamje të pazakontë, por mahnitëse

FOTO/ 10 njerëz me pamje të pazakontë, por mahnitëse

FOTO/ 10 njerëz me pamje të pazakontë, por mahnitëse

FOTO/ 10 njerëz me pamje të pazakontë, por mahnitëse

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore