Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ 10 gra që vërtetojnë se grimi mund të bëjë mrekulli

FOTO/ 10 gra që vërtetojnë se grimi mund të bëjë

Grimi ka një histori të gjatë dhe magjepsëse. Egjiptianët e lashtë e përdorën atë për “qëllime mjekësore” dhe besuan se boja e syve i mbronte ata kundër forcave të liga.

Një shekull më parë, në luftën për të drejtën e votës, gratë mbanin buzëkuq të kuq si një simbol i lirisë nga shtypja.

Në ditët e sotme arsyet për t’u grim janë po aq të larmishme sa kurrë më parë. Mund të përdoret për të dhënë një vije delikate ose për të transformuar rrënjësisht pamjen e një gruaje, kufiri i vetëm është imagjinata e saj.

FOTO/ 10 gra që vërtetojnë se grimi mund të bëjë

FOTO/ 10 gra që vërtetojnë se grimi mund të bëjë

FOTO/ 10 gra që vërtetojnë se grimi mund të bëjë

FOTO/ 10 gra që vërtetojnë se grimi mund të bëjë

FOTO/ 10 gra që vërtetojnë se grimi mund të bëjë

FOTO/ 10 gra që vërtetojnë se grimi mund të bëjë

FOTO/ 10 gra që vërtetojnë se grimi mund të bëjë

FOTO/ 10 gra që vërtetojnë se grimi mund të bëjë

FOTO/ 10 gra që vërtetojnë se grimi mund të bëjë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore