Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Flokët pa larë, veshja...”- Ish-banorja e “Big Brother”: Kam takuar Gabriel Garkon dhe u zhgënjeva

“Flokët pa larë, veshja...”- Ish-banorja e “Big

Ish-banorja e “Big Brother”, Xhensila Pere, tha se ka takuar në një event në vitin 2015 aktorin e njohur italian, Gabriel Garko.

Garko është bërë kryefjala e lajmeve në Itali, pas deklaratës se është gay dhe akuzave se ka marr 60 mijë euro për një deklaratë të tillë.

“Flokët pa larë, veshja...”- Ish-banorja e “Big

Pere tha se kishte mbetur e zhgënjyer nga takimi me Garkon, i cili, sipas saj, kishte shkruar në event me flokët e pa larë dhe me një veshje që “linte shumë për të dëshiruar.

“E kam takuar në 2015, por sikur t’i kishte patur flokët e larë do e kisha pëlqyer më shumë. I kishte flokët pa pa larë dh veshja e tij linte shuam për të dëshiruar. Dukej se nuk i kishte dhënë rëndësinë e duhur eventit, edhe pse nuk ishte paguar. Unë e kam dashuruar atë, ka qenë ëndrra ime dhe i thoja të dashurit që nëse do të tradhtoja, do ta bëja me Gabriel Garkon”, tha Xhensila.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore