Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale. Gjithnjë e ka e mbajtur larg vëmendjes së mediave dhe fansave të shumtë.

Së fundmi, Fjolla publikoi një video në rrjetet sociale, të momentit kur suprizohet nga një mashkull, i cili i bën dhuratë një makinë “Audi Q7”.

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)

“Hajt për hajër, ta gëzosh”- dëgjohet ai duke thënë, ndërsa i kërkon të ndezë makinën: “Pse nuk i provove çelsat?”

“Nuk jam gati,”- i ktheet ajo e emocionuar. Këngëtarja nuk zbuloi identitetin e mashkullit misterioz, që mesa duket është partneri i saj.

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)


 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore